O nás

Pyšníme se názvem Rap´s not Dead, neboli Rap není mrtev. Jsme kreativní kolektiv, který se specializuje na pořádání kulturních akcí všech žánrů, především však undergroundových a rapových.
Zabýváme se vším co rapová kultura nabízí. Mimo jiné breakdancem, DJingem, beatboxem, graffiti a módou, od osobního stylingu až po design vašeho okolí. Spolupracujeme s množstvím interpretů a tím pádem nabízíme širší spektrum žánrů. Hlavním naším představitelem a stěžejním umělcem je Slíwa 3TC, který již dlouho působí na teplické scéně s 3 TEP CLAN. Od založení Rap´s not Dead spolupracujeme s králem české reggae scény, Michalem Šepsem. Díky našemu spojenému úsilí vznikl videoklip k písničce Kréta, který velice brzy sklidil ovace fanoušků a zařadil se tak mezi letní hity. Hudba však není naším primárním cílem.

Jsme si vědomi situace v naší společnosti, která čím dál rychleji upadá a potřebuje se ubírat správným směrem. Naším hlavním cílem je otevřít oči a ukázat správný směr dětem a dospívajícím. Právě oni jsou nejvíce ohroženi drogami, násilím, negativistickou společností a kriminalitou, která se v jejich na denním pořádku. Tyto nešvary se kultura Rapu a Hip Hopu snaží zdůraznit a vymýtit, doufejme, že úspěšně. V dnešní době spolupracovat s mládeží není lehké, ale hudba je lék a naše komunita se rychle rozrůstá a začínáme se setkávat s pozitivními ohlasy. V rapové kultuře se pohybujeme cca od roku 1995 a jen málokdo o ní ví více a má chuť předávat své vědomosti a dovednosti dále. Snažíme se podporovat mladé talenty a dopřát jim prostor pro jejich vývoj, sebevědomí či pomoc při získání vlastního uplatnění. Pod hlavičkou Rap´s not Dead se mohou dočkat vlastního klipu i CD.

Rap´s not Dead je kolektiv lidí všech věkových kategorií, které spojuje láska k umění, hudbě a rapové kultuře. Je jedno, jestli jste právník, doktor nebo kluk z ulice. Rap´s not Dead je jeden celek, jeden hlas a tep srdce.

Death is not the greatest loss of life . The greatest loss is when something goes out in a man inside while still alive . Therefore, nevergive up.

Smrt není v životě ta největší ztráta. Největší ztráta je, když v člověku něco vyhasne uvnitř, zatímco je stále naživu. Proto se nikdy nevzdávejte.Tupac Amaru Shakur